Робоча поїздка глави МВС Арсена Авакова на Луганщину: урочисте відкриття ізолятору тимчасового тримання у м. Сєвєродонецьк та вручення сертифікатів на квартири співробітникам поліції

Сьогодні, 7 квітня, під час візиту на Луганщину Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков разом із Головою військово-цивільної адміністрації Юрієм Гарбузом та Головою Національної поліції Сергієм Князєвим у місті Сєвєродонецьку відкрив ізолятор тимчасового тримання, який відповідає вимогам європейського режимного пенітенціарного закладу.

«Дотримання прав людини, яка знаходиться під слідством або чекає на вирок суду, це наш прямий обов’язок. Навіть якщо людина перебуває в тимчасовій ізоляції, ми повинні забезпечити для неї гідні умови. Сьогоднішня подія – відкриття нового режимного об’єкту міжнародного рівня, свідчить про рівень свідомості суспільства, яке прагне увійти до європейської спільноти”,- підкреслив Арсен Аваков.

На Луганщині, у зоні проведення антитерористичної операції, це перший режимний заклад, який відповідає європейським стандартам.

Також в день свята Благовіщення Арсен Аваков , Юрій Гарбуз та Сергій Князєв вручили 61 родині співробітників поліції, які несуть службу у зоні проведення антитерористичної операції, сертифікати та ключі від службових квартир.

«Ми добре розуміємо з якими труднощами довелось зіштовхнутися працівникам луганської поліції з початком війни. Вони залишились без житла, де хто втратив родину, багато хто з них, захищаючи територіальну цілісність держави отримав поранення. Але, всі вони залишились вірними українському народові. Моє завдання як Міністра підтримати та надати допомогу. І житло – це тільки перший крок, це тільки початок на шляху до того, аби луганська поліція відчувала турботу з боку Міністерства та держави”, – підкреслив Арсен Аваков.

  http://www.mvs.gov.ua/