В Луганському державному університеті внутрішніх справ ім.Е.О.Дідоренка відбувся випуск бакалаврів та магістрів права

03 березня в залі колегії ГУ НП в Миколаївській області відбулися урочистості з нагоди випуску слухачів та студентів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка.

Церемонія вручення дипломів про вищу юридичну освіту розпочалася з оголошення наказу ректора університету Віталія Комарницького про присвоєння випускникам кваліфікації «бакалавр» та «магістр» за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність».

Із закінченням навчання випускників привітав проректор університету  Микола Карчевський. Він побажав  їм успіхів, професійної реалізації, нових можливостей і перспектив. Проректор вручив дипломи з відзнакою і подяки найкращим студентам ЛДУВС.

До святкових поздоровлень та вручення дипломів  також приєдналися начальник Управління кадрового забезпечення ГУНП в Миколаївській області Олексій Попков та керівник обласної організації Асоціації ветеранів МВС України Ольга Морозова.


Зазначимо, що у поточному році ЛДУВС ім.Е.О. Дідоренка здійснив перший випуск 20 магістрів та 59 бакалаврів права.  Ректорат та  науково-педагогічний склад навчального закладу вітає випускників ЛДУВС  ім.Е.О.Дідоренка із завершенням навчання!  Бажає, щоб здобуті  в університеті знання та навички допомогли їм у житті та професійній діяльності.