Ректор університету Віталій Комарницький урочисто вручив сертифікати вчителям–учасникам першого обласного інтернет-уроку права

01 березня  у м. Сєвєродонецьк  відбулася колегія Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації, присвячена здобуткам освітньої сфери Луганщини та створенню умов для реформування освіти у 2017 році.  За підтримку інновацій у запровадженні інформаційно-комунікаційних технологій в освітній простір ректор Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка Віталій Комарницький  урочисто вручив сертифікати вчителям загальноосвітніх шкіл – учасникам першого обласного уроку права на тему: «Права людини та інформаційна безпека».

  

Нагадаємо, що у грудні минулого року завдяки можливостям  дистанційної платформи  науково-педагогічним складом університету  було проведено  інтернет-урок права, участь у якому одночасно брали учні  81 загальноосвітньої школи області. Під час уроку  д.ю.н, професор Микола Карчевський, д.ю.н, доцент Євген Письменський, д.ю.н , доцент Володимир Нестерович розповіли школярам про засади безпечного використання соціальних мереж, кібербуллінг та інтернет-шахрайство.

Віталій Комарницький подякував Департаменту освіти і науки за підтримку  та  співпрацю. Зазначив, що Луганський університет внутрішніх справ й надалі  продовжить практику проведення інноваційних освітніх заходів та сприятиме розвитку освіти на Луганщині.

Одна думка про “Ректор університету Віталій Комарницький урочисто вручив сертифікати вчителям–учасникам першого обласного інтернет-уроку права”

  1. Інтернет освіта стає все ближчою, ймовірно в майбутньому вона набуде більшої популярності аніж традиційні школи

Коментарі закриті.