Визначено найрозумніших: в університеті відбулася гра «Що? Де? Коли?»

13 грудня в інтелектуальному змаганні взяли участь 6 команд: команда 101 взводу «Ольвія», 102 взводу «Слобожани», 103 взводу «Victoria», 104 взводу «Інтегро», 105 групи «Мислителі» та 106 групи «Президенти».

Гра проходила в 2 тури. Під час першого – курсанти та студенти відповіли на 15 запитань, а в другому турі молоді поставили 5 запитань та одне додаткове. Відповісти на них правильно, як виявилося, – непросто. Адже запитання стосувалися різних галузей знань. Для цього слід мати широкий світогляд та загальну ерудицію.

Учасники демонстрували миттєву концентрацію думок, вміння логічно мислити і працювати в команді. Пошуки відповідей на цікаві  питання дали можливість проявити інтелект, увагу, зосередженість в цілому.

У фіналі разом з командами «Слобожани» та «Інтегро» випробували власні розумові сили і кмітливість команда співробітників вишу, результати якої не йшли в загальне оцінювання гри, втім були досить високими.

Трійка кращих за результатами журі, до складу якого входили Євген Письменський, доктор юридичних наук, завідувач кафедри, Володимир Коваленко, кандидат юридичних наук, вчений секретар та Вікторія Пилипенко, кандидат історичних наук, викладач університету, виглядала так:

I місце – команда 104 взводу «Інтегро»;

II місце – команда 102 взводу «Слобожани»;

III місце – команда 105 групи «Мислителі».

Вітаємо переможців!