Вітаємо С.О.Іваницького з успішним захистом дисертації!

3 жовтня в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка  Іваницький Сергій Олександрович захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук на тему “Теоретичні основи організації адвокатури в Україні: принципи та система”. Рішення членами спеціалізованої вченої ради Д 26.001.05 прийнято одноголосно.

Предметом дискусії під час захисту стали питання реалізації конституційних змін щодо запровадження монополії адвокатури на представництво в суді та захист від кримінального обвинувачення, забезпечення права особи на захист в межах провадження у справах про адміністративні правопорушення, взаємодії захисника й слідчого в процесі досудового розслідування тощо.

Колектив університету щиросердечно вітає Сергія Олександровича з успішним захистом дисертації! Бажаємо колезі успішного втілення всіх творчих і наукових задумів, наснаги в професійному зростанні й в майбутніх наукових пошуках!