Відеопривітання курсантів, студентів та співробітників університету до Дня вишиванки

Традиційно щороку в третій четвер травня відзначають День вишиванки. Цей день є святом усіх поколінь, що єднає в одному пориві традиційність і модерність, дух минулого і віру в прекрасне державницьке майбутнє. Українська Вишиванка є не просто символом українського народу, а генотипом української нації, в якій закодовано нашу історію, що писалася не лише на полі бою, але й материнським руками, які понад усе прагнули щастя своїй дитині.

Сьогодні по всій країні пройдуть паради Вишиванки. До торжества краси приєдналися й курсанти та співробітники університету, щоб своїм прикладом показати, що носити вишиту сорочку не лише модно, але й престижно.