В університеті відзначили кращих знавців з права

06 серпня в Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулось нагородження переможців Відкритої олімпіади з правознавства за темою «Правовий статус внутрішньо переміщених осіб та міжнародні стандарти захисту прав людини», організаторами якої  виступили ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка спільно з Представництвом Норвезької ради у справах біженців в Україні (NRC).

Серед близько 100 учасників заходу з Луганської, Миколаївської, Дніпропетровської, Харківської та Хмельницької областей переможцями інтелектуального змагання стали Данило Дашевський(I місце), Богдан Гавелко(II місце) та Поліна Жайворонюк(III місце), які були нагороджені планшетними комп’ютерами.

Нагадаємо, що олімпіада проводилась шляхом вирішення вправ (тестів) у сфері конституційно-правових засад громадянства України, міжнародних стандартів захисту прав людини, поняття та видів конституційних прав і свобод та обов’язків, забезпечення прав і свобод громадян та правового режиму на тимчасово окупованій території України, забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб, правового статусу біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту.