В університеті відбувся Конкурс читців

14 лютого до Дня всіх закоханих 8 курсантів і студентів вишу, проявивши творчість, талант і натхнення,  випробували себе в мистецтві художнього читання поезії.

Талановиту молодь оцінювало компетентне журі до складу якого увійшли учений секретар Вченої ради університету Володимир Коваленко,  доцент кафедри юридичної лінгвістики та документознавства Ольга Максименко, завідувач відділення психологічного забезпечення ВКЗ Олександра Бурлаченко та провідний бібліограф загальної бібліотеки університету Тетяна Писаренко.

Конкурсна програма передбачала декламування поезії відповідно до таких вимог: відтворення емоційної насиченості віршів (внутрішнє «бачення», робота творчої уяви читця), розуміння ідейно-художнього смислу, а не лише фактичного змісту тексту та вміння висловити власне ставлення, передати зміст і настрій слухачам.

Кожен виступ зачаровував оригінальністю звукових образів,  відвертістю у спілкуванні з аудиторією, був самобутнім і неповторним, тому членам  журі було нелегко обирати найкращих.

За результатами поетичного змагання місця розподілилися таким чином:

I місце – Дмитро Сухов, курсант 101 взводу (Борис Жадан «Перші дні листопада»);

II – Катерина Іванова, курсант 104 взводу (Михаил Лермонтов « Я не унижусь пред тобой»);

III  – Катерина Лук’янова, студентка 105 групи (Раиса Чеблатова « Научи меня жить»).

Вітаємо переможців!