В рамках науково-практичного семінару ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка  працівники підрозділів карного розшуку  головних управлінь Національної поліції України підвищили кваліфікацію

02 червня учасники семінару Луганського державного університету внутрішніх справ  з питань діяльності підрозділів карного розшуку щодо протидії злочинам проти власності, особливо корисливо-насильницьким в сучасних умовах, який вчора розпочав свою роботу в ГУ НП в Миколаївській області, мали можливість підвищити кваліфікацію, обмінятися практичним  досвідом роботи  та  визначити проблемні питання  з вищезазначеного напрямку  та шляхи їх вирішення. Представники  університету залучили до  проведення занять  з підвищення кваліфікації фахівців прокуратури, суду, управління інформаційної підтримки та координації поліції «102» ГУНП в Миколаївській області.

По закінченню занять завідувач НДЛ з правових та організаційно – тактичних проблем ОРД ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка к.ю.н, професор Б.І. Бараненко підбив підсумки другого дня роботи засідання, а провідний фахівець університету О.В.Бочковий провів анкетування учасників заходу  з метою визначення їхньої думки щодо  проблем, які стосуються  оперативно-розшукової діяльності, для подальшого аналізу та прийняття рішень.

Традиційно формат заходу поєднав наукове бачення проблем протидії злочинності в сучасних умовах та практичний досвід працівників карного розшуку, що особливо необхідно для налагодження взаємодії та встановлення робочих зав’язків між ними.