В ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка стартували курси підвищення кваліфікації працівників оперативних підрозділів Національної поліції

Ефективне виконання завдань, покладених на поліцейських в умовах сьогодення,  вимагає підвищення якості  їхньої професійної підготовки. У 2016 році на базі Миколаївського  НКП Луганського державного університету внутрішніх справ ім.Е.О.Дідоренка успішно  підвищили кваліфікацію дільничні та слідчі офіцери поліції. А  з  28 лютого 2017 року відповідно до закону України «Про Національну поліцію», Положення про організацію післядипломної освіти працівників Національної поліції в Луганському державному університеті внутрішніх справ у м.Сєвєродонецьк та м. Миколаїв  стартували курси перепідготовки працівників оперативних підрозділів поліції.

Співробітники науково-викладацького складу університету, використовуючи новітні методики та сучасні технології,  допоможуть слухачам засвоїти знання зі спеціальних та професійних дисциплін, передбачених навчальним планом та необхідних  для формування  службової компетентності.

Виконання програми з підвищення кваліфікації та перепідготовки правоохоронців зміцнює зв’язки між вищими навчальними закладами та практичними підрозділами Національної поліції України.