Увага! Працює освітній центр Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка “Донбас-Україна”: вступ до університету без сертифікатів ЗНО

Для випускників 2017 року та минулих років з території проведення антитерористичної операції та населених пунктів, що розташовані на лінії зіткнення, які:
не мають українського документу про освіту;
-не проходили ЗНО;
– мають український документ про освіту;
– проходили ЗНО і мають відповідні сертифікати 2016 або 2017 року.

Освітній центр «Донбас – Україна» створено для випускників 2017 року та минулих років, місцем проживання яких є територія проведення антитерористичної операції та населені пункти, які розташовані на лінії зіткнення, згідно із «Законом про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення права на здобуття освіти осіб, місце проживання яких є територія проведення антитерористичної операції». Такі особи мають можливість отримати документ про повну загальну середню освіту за спрощеною процедурою на базі освітнього центру «Донбас – Україна» при Луганському державному університеті внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та вступити на обрану спеціальність університету без сертифікатів ЗНО за результатами вступних іспитів.

Право на вступ без сертифікатів ЗНО, за результатами вступних іспитів мають особи, які завершили здобуття повної загальної середньої освіти у населених пунктах, що знаходяться на території проведення антитерористичної операції, де неможливо забезпечити виконання стандартів освіти України та/або стабільний освітній процес, а також особи, які переселилися із зони АТО після 01.01.2017 року.

Освітній центр працює з 19 червня по 30 вересня 2017 року. Уся процедура разом із складанням вступних іспитів до університету для абітурієнтів на обрану спеціальність (перелік іспитів зі спеціальностей) триватиме 1 – 2 дні. Вступники, які вже мають документ про повну загальну середню освіту державного зразка, одразу подають документи до приймальної комісії університету та складають вступні іспити відповідно до правил прийому до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка
на обрану спеціальність.

Особливості подання документів до освітнього центру «Донбас –Україна»:

– документи треба подавати особисто.
– факт проживання на території, де здійснюється АТО, підтверджується штампом в паспорті про місце реєстрації в населеному пункті відповідно до затвердженого переліку.
– свідоцтво про народження можна подавати особами незалежно від віку (при цьому обов’язково надається паспорт одного із батьків для підтвердження факту проживання у зоні АТО).
– до приймальної комісії можна подавати атестат та додаток про повну загальну середню освіту державного зразка або довідку з освітнього центру про успішне проходження підсумкової атестації. Довідка у 3- місячний строк має бути замінена на документ про повну загальну середню освіту і додаток до нього.
-до приймальної комісії можна подавати (за наявності) сертифікати про проходження ЗНО – 2016 – 2017 років з одного, двох або трьох предметів.
Графік роботи освітнього центру «Донбас – Україна» Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка: з 19.06.2017 до 30.09.2017 – з 08:00 до 17:00, субота та неділя – з 09:00 до 15:00. Адреса: м. Сєвєродонецьк, вул. Донецька, 1. E-mail: bondarlivd@gmail.com. За інформацією звертатися за телефонами освітнього центру «Донбас –Україна»:050-5000936, 050-1478998