Університет відзначив ювілейну дату від дня свого заснування

25 травня відбулися святкування з нагоди 25-річчя університету. До урочистих привітань приєдналися заступник Голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, начальник Головного управління національної поліції в Луганській області полковник поліції Сергій Колеснік, голова Апеляційного суду Луганської області Володимир Гаврилюк, директор Департаменту освіти і науки Луганської області Юрій Стецюк та ректора вищих навчальних закладів Луганщини.

Викладачі та співробітники університету були нагороджені нагрудними знаками, подяками та грамотами Міністерства внутрішніх справ України, почесними грамотами та листами подяки Луганської обласної державної адміністрації, почесними грамотами Департаменту освіти і науки ЛОДА, грамотами Сєвєродонецького міського голови та відзнаками Міжнародної поліцейської асоціації «За мужність та професіоналізм» ІІІ ступеню. Луганський державний університет внутрішніх справ імені Едуарда Олексійовича Дідоренка отримав відзнаку «Взірець професіоналізму» від оргкомітету Всеукраїнської програми «Золоті руки України».

«Високі нагороди, якими удостоєно багатьох працівників колективу університету – свідчення державного й громадського визнання заслуг навчального закладу, який на сьогодні є могутнім східним форпостом юридичної спеціалізованої освіти в Україні. Колектив ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка впевнений у майбутньому та заповзято крокує до нових звершень, шлях до яких освітлює зірка із сузір’я Кассіопея, названа на честь університету та його засновника Едуарда Олексійовича Дідоренка»,– звернувся до присутніх ректор університету Віталій Комарницький.

Пам’ять співробітників університету, які вже стали частиною небесного полку ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, всі учасники заходу вшанували хвилиною мовчання.

В цей день свої вітання та гарний настрій гостям свята дарували випускники та співробітники університету Ася Снітко, Сергій Юрченко, Ельдар Кабіров, артисти Луганського обласного академічного  українського музично-драматичного театру, учасники команди «Луганська збірна» та зірковий гість свята – переможець першого сезону вокального шоу «Голос країни» – Іван Ганзера.

На завершення заходу вже за славнозвісною традицією пролунав гімн ЛДУВС імені Е.О. Ддіоренка, як символ єдності та впевненості у майбутньому відомчої освіти України.