Участь представників університету в роботі престижного форуму

20 – 22 вересня 2018 року у м. Львові за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні був проведений IV Львівський форум кримінальної юстиції «Кримінальна юстиція: quo vadis?». Співорганізаторами заходу виступили Служба безпеки України, Львівський національний університет імені Івана Франка, Львівський державний університет внутрішніх справ.

Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в роботі форуму взяли участь проректор, доктор юридичних наук, професор Микола Карчевський, завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор Євген Письменський та завідувач науково-дослідної лабораторії з проблем попередження, припинення та розслідування злочинів територіальними органами Національної поліції України, доктор юридичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України Олександр Дудоров.

Під час заходу за участю провідних українських учених та практичних працівників у форматі панельних дискусій обговорювались питання гарантій рівності прав, обов’язків та можливостей за кримінальним правом України; конституційної скарги у сфері кримінальної юстиції; особливостей оперативно-службової діяльності спеціальних та правоохоронних органів в умовах проведення ООС; гендерно обумовленого насильства у світлі реформування національного кримінального права; новел КПК України; статусу, механізму регулювання та кримінально-правової охорони криптовалюти.