Участь представників університету в Міжнародному фестивалі на Рівненщині

23-25 березня відбувся II Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «АртЦентр талантів 2018». Подія зібрала в міському палаці культури м. Рівне колективи з Грузії та 16 областей України.

Завідувач відділення соціально-гуманітарної роботи відділу кадрового забезпечення Сергій Юрченко, який є фіналістом телепроектів «Голос Країни» та «Х-фактор», взяв участь у заході в складі журі. Провідний фахівець відділення соціально-гуманітарної роботи ВКЗ Анастасія Снітко виступила в номінації джазовий вокал та посіла I місце. Курсант вишу Діана Леміш за виконання композицій «Човен» і «Танцы на стеклах» зайняла II місце. В категорії «Дебют» на фестивалі взяв учать також син Сергія Юрченко Андрій та отримав перемогу в своїй віковій категорії за пісню «Дело было в Каролине».

У рамках фестивалю був організований телемост «Єднання заходу та сходу України», а саме Рівне-Северодонецьк і Рівне-Харків. Місто Сєвєродонецьк представляв Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка. Під час телемосту курсанти університету і старший викладач кафедри Вікторія Пилипенко привітали організаторів і учасників заходу та підтримали талановите підростаюче покоління.