Участь представника університету в роботі круглого столу

18 травня завідувач відділення психологічного забезпечення ВКЗ Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка  Олександра Бурлаченко взяла участь у роботі І Всеукраїнського круглого столу «Актуальні напрями психопрофілактичних заходів у закладах вищої освіти», який був організований і проведений фахівцями Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Під час заходу психологи-науковці, практичні психологи та викладачі обговорювали актуальні питання психопрофілактики пограничних психічних розладів і професійного вигорання, методи роботи з симптомами посттравматичних стресових розладів, питання формування життєстійкості та оволодіння навичками саморегуляції.

«Такі зустрічі є гарною можливістю поспілкуватися з колегами, обговорити нагальні робочі питання, обмінятися досвідом, що в свою чергу  сприяє реальному взаємовигідному зв’язку теорії та практики. Я дякую організаторам і учасникам та сподіваюсь на співпрацю в подальшому»,– зазначила Олександра Бурлаченко.