Представник університету поділився досвідом проведення виборів суддів у США на престижному форумі

Завідувач кафедри державно-правових дисциплін, д.ю.н. Володимир Нестерович взяв участь у І Міжнародній науково-практичній конференції «Публічна служба і адміністративне судочинство: здобутки і виклики», зорганізованої Касаційним адміністративним судом у складі Верховного Суду.

Учасники заходу обговорили питання стосовно правового регулювання проходження публічної служби, декларування доходів, співвідношення публічної служби та служби політичної, зарубіжний досвід правового регулювання публічної служби, судову практику розгляду адміністративних справ щодо проходження публічної служби, правового захисту публічних службовців в адміністративних судах на підставі норм Конституції України та законів України.

У Конференції, присвяченій річниці прийняття Кодексу адміністративного судочинства України, взяли участь судді й науковці з України, країн Європи та Азії, представники вищих органів державної влади України.