Участь представника ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка в інтелектуальному турнірі.

1 грудня завідувач кафедри  ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка, доктор юридичних наук  Володимир Нестерович очолив суддівську комісію на інтелектуальному турнірі пам’яті Віктора Козадоєва, який проходив на базі Сєвєродонецького Колегіума. Учні 9-11 класів шкіл м. Сєвєродонецьк змагалися за перемогу в чотирьох раундах: література, історія України, право та творчий конкурс.

«Такі заходи дуже важливі, бо сприяють поповненню знань, розширенню кругозору учнів, викликають зацікавленість дітей до предметів, сприяють розвитку мовлення, уваги, пам’яті, фантазії, вмінню працювати в групі, отримувати радість і задоволення від інтелектуальних перемог. Тим самим формується  нове покоління українців – компетентних, патріотичних, відкритих до світу», – підкреслив Володимир Нестерович.