Участь курсантів та студентів університету в Міжнародній науковій конференції.

23 листопада курсанти та студенти Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка взяли участь в Міжнародній науковій конференції “Історія державотворчих процесів в Україні та зарубіжних країнах (до сторіччя створення УНР)”, яка проходила на базі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Студентка першого курсу спеціальності “Право” Анастасія Постоюк підготувала доповідь про здобутки і прорахунки дисидентського руху в Україні. Курсанти Іван Артюх і Каріна Костенко спробували проаналізувати причину поразки Української революції 1917-1921 р.р. та виявити злочини радянської влади щодо українців у формі голодоморів. А курсант Яна Лусік виступила на відкритті конференції та розкрила маловивчену тему перебігу революції на граніті 1990 року.

Після завершення заходу майбутні поліцейські відвідали Музей криміналістики, бібліотеку  університету та познайомилися зі знаковими місцями м. Харків.