У Сєвєродонецьку відбувся вечір зустрічі випускників ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка

Одна з традицій, закладених Луганським  державним університетом внутрішніх справ з часів його створення,– зустріч випускників. Минуло 20 років, після того як  курсанти 1997 року, до речі, перші випускники університету, закінчили навчання та зустрілись знову.  Кожен з них, хто завітав цього дня на вечір зустрічі, отримав нагоду поринути у спогади про безтурботні  роки навчання, зустріти своїх викладачів і однокурсників, переглянути разом старі фотографії. Символічно, що зустріч відбулась у день 24-річниці з дня створенння навчального закладу. Випускників теплими словами привітав ректор університету Віталій Комарницький.

Радісна і хвилююча зустріч  поєднала людей, які  колись разом навчались, ділили труднощі та перемоги, подарувала чудову нагоду поспілкуватись та дізнатись як склались життєві дороги  один одного.