«Сплав досвіду та молодості»: на полігоні пройшла зустріч випускників Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка з курсантами-першокурсниками

Цими вихідними, вже за славнозвісною традицією університету, до курсантів завітали визначні випускники вишу: Микола Мазур – кандидат юридичних наук, доцент, суддя Попаснянського районного суду Луганської області, Антон Потурайко – заступник начальника Рубіжанського ВП ГУНП в Луганській області, співробітники батальйону патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ – 1», поліції Рубіжного та Державної прикордонної служби України.

Майбутні правоохоронці з нетерпінням чекали на зустріч. Це й не дивно, бо приїхали одні з кращих вихованців, ті, які після навчання змогли достягти кар`єрного зростання та здобули величезний досвід у роботі в правоохоронних та судових органах України.

Впродовж зустрічі гості розповіли про своє навчання в університеті та подальшу роботу, про ті реалії, що очікують на курсантів під час проходження служби.

Випускники побажали молодому поколінню, не дивлячись на всі труднощі, що їх очікують, не боятися приймати рішень та нести за них відповідальність. А головне залишатися вірними присязі та народу України. І щоб через роки вже їх запрошували бути почесними гостями університету.

В цілому зустріч пройшла в теплій і дружній атмосфері. Молодь хотіла почути історії з курсантського життя, а випускники їх залюбки розповідали. Згадали все, та навіть більше. Як кажуть, колишні курсанти немов поринули на декілька років назад, в молодість, а теперішні, дивлячись на них, – наче зазирнули в майбутнє.

Такі заходи планується проводити протягом всього навчального року. Бо для курсантів це можливість побачити чого вони зможуть досягти, до чого їм слід прагнути.

І як наголосив кожен із запрошених гостей, все це можливо лише в одному випадку – коли багато та старанно працюєш. А робота курсантів починається саме зараз – з навчання.