Співробітники університету зустрілися зі школярами

29 січня, з метою професійного орієнтування вступників, представники університету відвідали школи Новоайдарського, Сватівського та Троіцького районів. Кандидат юридичних наук, заступник начальника відділу організації наукової роботи Антон Кудінов та провідний фахівець відділу кадрового забезпечення Інна Євдокимова надали випускникам інформацію щодо навчальної діяльності Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, розповіли майбутнім абітурієнтам про алгоритм вступу до вишу, його матеріально-технічну базу, умови навчання та проживання.

«Вибір професії є дуже відповідальною справою, тому кожен повинен віднестись до цього вибору, усвідомлюючи свої уподобання, вміння та навички», – підкреслила Інна Євдокімова. Для ознайомлення з  більш детальною інформацією про університет усі бажаючі отримали інформаційні  буклети.