Співробітник університету долучився до проекту Legal High School

21 вересня у м. Києві завідувач кафедри організації правоохоронних та судових органів, доктор юридичних наук Сергій Іваницький взяв участь у Дні кар’єри Legal High School, де долучився до презентації можливостей відомчої університетської освіти, обговорення шляхів покращення працевлаштування випускників ЗВО юридичного профілю та удосконалення системи підвищення кваліфікації правників.

На заході були присутні представники Національної поліції України, Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби України, інших державних органів та провідних юридичних фірм світу (Baker McKenzie, CMS, Eterna Law та ін.).

Legal High School є інноваційною освітньою платформою, що зорієнтована на підвищення кваліфікації практикуючих юристів, забезпечення максимальної доступності та якості юридичної освіти, розвиток ринку високоосвічених юридичних  кадрів та ліквідацію прогалин в практичних знаннях у галузі права.