Розпочав роботу постійно діючий Всеукраїнський науково-практичний семінар ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка «Методологічні проблеми теорії та практики оперативно-розшукової діяльності в сучасних умовах»

1-3 червня  2017 року в ГУ НП в Миколаївській області  Луганський державний університет  внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка  проводить засідання всеукраїнського  науково-практичного семінару,  метою якого  є об’єднання  інтелектуальних зусиль науковців та практичних працівників правоохоронних органів України у питаннях протидії злочинам  проти власності, особливо корисливо-насильницьких у сучасних умовах.

У роботі семінару   беруть участь  працівники практичних підрозділів карного розшуку Головних управлінь Національної поліції всіх регіонів України, СБУ, прокуратури,  науковці ВНЗ системи МВС України. Широке представництво було забезпечено у результаті тісної співпраці працівників науково-дослідної лабораторії з правових та організаційно-практичних проблем оперативно-розшукової діяльності Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка та Департаменту карного розшуку Національної поліції.

Перший день роботи засідання  проходив у форматі дискусійного обговорення  актуальних питань протидії злочинам проти власності з боку підрозділів карного розшуку в умовах сьогодення. У виступах доповідачів аналізувалась сучасна криміногенна ситуація в Україні, визначались проблемні питання та особливості розкриття розбійних нападів, шахрайств, протидії організованій злочинності, розслідування кримінальних проваджень щодо злочинів корисливо – насильницької спрямованості тощо.

В рамках семінару передбачається проведення занять з підвищення кваліфікації працівників карного розшуку, у тому числі із залученням дистанційної форми отримання відповідних знань з використанням сучасних інформаційних технологій. Семінар продовжить свою роботу 2 -3  червня.