Річниця пам’яті Віленської Елеонори Володимирівни

17 липня, рівно рік тому, пішла з життя людина з великим серцем, перший проректор Луганського державного університету внутрішніх справ,  соратник  та однодумець Едуарда Олексійовича Дідоренка Віленська Елеонора Володимирівна. Доктор філософії, професор, заслужений працівник оcвіти України  Елеонора Віленська багато років свого життя присвятила науковій та педагогічній роботі. Як перший проректор  спеціалізованого вишу вона впровадила в навчальний процес індивідуальний стиль реалізації інноваційних технологій, модульно-рейтингову систему контролю знань.

ЇЇ внесок у розвиток університету є неоціненним. За свою науково-педагогічну діяльність Елеонора Володимирівна була нагороджена високими державними нагородами – Орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня, ІІ ступеня (1999, 2004 відповідно), Почесною грамота Верховної Ради України (2003), Орденом «Данила Галицького» (2008), численними відзнаками МВС, медалями, орденами та дипломами.

Колектив університету вшановує пам’ять Елеонори Володимирівни. Колеги, соратники та вихованці завжди пам’ятатимуть її як інтелігентну, толерантну, комунікабельну людину, талановитого, мудрого  керівника і педагога.

Вічна пам’ять.