Ректор університету Віталій Комарницький взяв участь у нараді, присвяченій аспектам розвитку вищої освіти на Луганщині

27 березня  відбулася робоча  зустріч голови Луганської  обласної державної адміністрації – керівника військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза та  ректорів вищих навчальних закладів області.

Ректор університету Віталій Комарницький теж взяв участь у нараді, на якій  обговорювались питання проблемних аспектів розвитку вищої освіти області, вступної кампанії-2017, необхідності встановлення діалогу зі студентською молоддю непідконтрольної частини.

Очільник області наголосив на важливості підвищення  якості та конкурентоспроможності вищої освіти, створення належних умов для її здобуття, забезпечення подальшого працевлаштування студентів. Також анонсував проект «Луганщина у нас одна», метою якого є об’єднання області й досягнення миру,  запропонував науковій еліті долучитись до нього. У  свою чергу ректори вишів поділилися досвідом проведення вступних кампаній.