Проректор університету , д.ю.н, професор Микола Карчевський провів майстер-клас для науково-педагогічних працівників Академії Державної пенітенціарної служби

У Чернігові відбувся ІІІ Міжнародний круглий стіл «Кримінальне право: традиції та новації», присвячений видатному вченому, Герою України, академіку В.В. Сташису.

Перший день засідання відзначився підписанням трьох договорів про співпрацю між Академією Державної пенітенціарної служби та Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса, Луганським державним університетом внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка, Харківським національним університетом внутрішніх справ.

Другий робочий день ІІІ Міжнародного круглого столу розпочався з майстер-класів найкращих правознавців. Проректор університету, доктор юридичних наук, професор Микола Карчевський провів майстер-клас для науково-педагогічних працівників Академії Державної пенітенціарної служби.

Тематикою стало висвітлення позитивного досвіду використання технологій дистанційного навчання у юридичній освіті. Він наголосив на перевагах названої форми навчання у контексті економічної доцільності, застосування індивідуального й творчого підходів в освітньому процесі.

Висловлено готовність щодо набуття науково-педагогічними працівниками Академії в Луганському державному університеті внутрішніх справ ім. Е.О. Дідоренка компетентностей щодо укладання відповідних курсів дистанційного навчання.