Профорієнтаційні заходи з випускниками шкіл Миколаївщини

22 березня в приміщенні Палацу культури ГУНП в Миколаївській області представники університету разом з представниками інших закладів вищої освіти системи МВС зустрілися з учнями випускних класів загальноосвітніх шкіл м. Миколаїв.

Д.ю.н.,завідувач кафедри державно-правових дисциплін  Володимир Нестерович та завідувач  Миколаївського відділення  заочно-дистанційного  навчання Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Андрій Теплий ознайомили молодь з умовами прийдешньої вступної кампанії, перевагами навчання в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка та всіма тонкощами отримання юридичної освіти  в якості курсанта, і в якості студента. Для ознайомлення з  більш детальною інформацією про університет школярі отримали інформаційні буклети та докладні відповіли на всі запитання, які стосувались вступу до вишу, перспектив навчання та житлових і побутових умов для курсантів.