Професійні спроби молодих поліцейських в наданні правової допомоги

22 червня до 22-ї річниці Конституції України курсанти і студенти університету разом з науковим та науково-педагогічним складом  університету організували роботу пересувного консультаційного центру з надання мешканцям Сєвєродонецька роз’яснень вимог Основного Закону та інших нормативно-правових актів. Молодь надала громадянам безкоштовні юридичні консультації, рекомендації щодо порядку оформлення документів та звернень тощо.

«Проведення таких заходів підвищує правову культуру населення та забезпечує отримання практичних, ефективних та актуальних рекомендацій, алгоритмів, порад у галузі надання правової допомоги громадянам, у тому числі внутрішньо переміщеним особам, а також реалізації та захисту своїх прав особами, що проживають на тимчасово непідконтрольних територіях. Захід також  є корисним для майбутніх правників, оскільки суттєво покращить їх діяльність в сфері ефективного забезпечення прав людини»,– зазначив старший викладач кафедри університету  Антон Кудінов.