Привітання з наступаючим Новим 2018 роком та Різдвом Христовим від ректора Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Віталія Комарницького

Шановні викладачі, співробітники, курсанти та студенти!

Від щирого серця вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Можна сміливо сказати, озирнувшись назад, що 2017 рік був прожитий недарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей і відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід.

В цьому році наш університет зробив перший набір курсантів після тривалої перерви, розпочав свою роботу та здійснив вже два випуски слухачів Луганський центр первинної професійної підготовки «Академія поліції».

Наші науковці продовжують дослідницьку роботу, захищають кандидатські та докторські дисертації, ще один викладач вишу отримав вчене звання професор.

Все це свідчить про те, що нам є чим пишатися! Я щиро дякую колективу за трудові досягнення та наукові здобутки, розуміння та підтримку, прагнення зробити життя університету кращим!

Нехай святкова новорічна зірка осяє кожну вашу оселю світлом добра та надії, укріпить вірою душі та зігріє любов’ю серця, додасть сил і натхнення на наполегливу працю заради наших дітей та онуків, заради нашого рідного краю, заради всієї України.