Привітання ректора університету Віталія Комарницького з Днем знань!

Шановні колеги, студенти, слухачі, випускники нашого університету!

Щиро вітаю вас із Днем знань, святом, з якого розпочинається шлях до вершин професійного майбутнього, яке відкриває нам світ у нові знання, наповнює кожного сподіваннями і надіями.

Переконаний , що новий навчальний рік принесе усім нам здобутки і перемоги, а спільні зусилля на шляху реалізації завдань, що стоять перед сучасною відомчою освітою та наукою , єдність думок, наполеглива праця стануть запорукою успіху у підготовці молодого покоління, від якого залежить майбутнє нашої держави.

У цей день хочу подякувати вам, колеги, за сумлінну працю , вміння передавати свої знання і неоціненний досвід студентам і слухачам, які в подальшому, впевнений, забезпечать якісний потенціал для правоохоронних органів України. Випускники Луганського державного університету внутрішніх справ – це плеяда успішних юристів, суддів, керівників, які досягли успіхів, безперечно, і завдяки вашим зусиллям.

Також вітаю зі святом усіх першокурсників нашого університету. Бажаю їм гарного настрою, натхнення у навчанні, міцних знань та великих щасливих доріг на життєвому шляху!

Зі святом вас!

З повагою

ректор ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка                                                                    В. М.Комарницький