Представників університету відзначили нагородами з нагоди професійного свята освітян

04 жовтня у Луганському обласному академічному українському музично-драматичному театрі відбулися обласні урочистості до Дня працівників освіти. Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка були нагороджені за вагомий особистий внесок у розвиток освіти Луганщини, успіхи у справі навчання та виховання Почесною відзнакою облдержадміністрації «За розвиток регіону» проректор університету Вячеслав Кім та Листом подяки обласної державної адміністрації доцент кафедри кримінально-правових дисциплін Сергій Головкін.

«Приємно, що саме сфері освіти в останні роки приділено особливу увагу. Бо тільки з гідною молоддю, яку починають виховувати саме вчителі, країна продовжуватиме впевнено розвиватися. Ви передаєте підростаючому поколінню необхідні знання і досвід. Велике щастя вчителів – бачити зацікавлені очі дітей, які прагнуть до знань. Зі святом!»– привітала освітян заступник голови облдержадміністрації Ольга Лішик.