Представники університету взяли участь в науковому заході в м. Суми.

23-24 листопада на базі Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка проходила ІІІ Міжнародна наукова конференція “Історико-краєзнавчі дослідження: традиції та інновації”. Кандидат історичних наук, старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Вікторія Пилипенко виступила на пленарному засіданні конференції з доповіддю, присвяченою політиці СРСР в Перській затоці через призму контактів Кремля з комуністичними силами Ірану та Іраку.  Пленарне засідання продовжилося роботою секцій. На секції «Історія України» презентував своє наукове починання курсант Денис Явиця. Його доповідь, присвячена аналізу радянських конституцій, викликала жвавий інтерес в аудиторії.

По закінченню заходу учасникам конференції провели екскурсію містом. «Наповнені досвідом та позитивними враженнями повертаємось в Альма-матер з чіткими планами продовжувати наукові розвідки», – додала Вікторія Пилипенко.