Представники університету взяли участь у нараді МВС з питань підготовки кадрів для Національної поліції України

7 червня в МВС України відбулась нарада за участю  Державного секретаря МВС Олексія Тахтая, голови Національної поліції Сергія Князєва, заступника голови Нацполіції Костянтина Бушуєва та представників вищих навчальних закладів, що здійснюють підготовку поліцейських. Від Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка на нараді були присутні проректор університету Микола Карчевський, завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Сергій Іваницький та начальник навчально-методичного відділу Володимир Веретянников.

Питання, що обговорювались, стосувались перепідготовки працівників Національної поліції України, реформи кримінальної поліції, організації вишами системи МВС навчального процесу для підготовки майбутніх поліцейських  тощо.

«Підготовка майбутніх поліцейських має відповідати вимогам сучасності»,- наголосив державний секретар Міністерства внутрішніх справ України Олексій Тахтай. Глава Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що змін потребує підхід до набору, навчання та направлення на службу в поліцію оперативних працівників. «Реформа кримінальної поліції – це основний «важіль» правоохоронної системи.  У навчанні майбутніх поліцейських ми повинні рухатися до нової моделі підготовки працівників кримінального блоку. Додав, що у відомчих вишах має провадитися підготовка за фахом «кримінальний аналіз».

(ФОТО МВС України)