Представники ЛДУВС імені Е. О. Дідоренка пройшли тренінг ОБСЄ в м. Харкові.

З 27 листопада по 1 грудня 2017 року Координатором проектів ОБСЄ в Україні на базі Харківського національного університету внутрішніх справ проведено п’ятиденний тренінг  з виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій. Навчально-практичний захід організовано в межах проекту «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми з використанням інформаційних технологій в Україні» спільно із МВС України, Урядом Канади, Посольством Великої Британії в Україні.

У заході взяли участь заступник Міністра внутрішніх справ з питань європейської інтеграції А.Є. Дєєва, представники Департаменту боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Національної поліції України, фахівці Канадської поліції, Канадської поліцейської місії в Києві, співробітники вищих навчальних закладів МВС України.

Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка в тренінгу взяли участь завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Сергій Іваницький та старший викладач кафедри загальноюридичних дисциплін Артем Коваленко.

Учасники опанували інноваційні напрями використання IT технологій для виявлення, профілактики та документування торгівлі людьми, забезпечення ефективного розслідування цієї категорії кримінальних правопорушень та їх результативного розгляду в суді.