Представник університету здійснив робочу поїздку до Сполучених Штатів Америки

Завідувач кафедри державно-правових дисциплін, д.ю.н. Володимир Нестерович в рамках програми The Open World Program відвідав США та зустрівся з представниками законодачої, виконавчої та судової гілки влади, а також співробітниками правохоронних органів США у м. Вашингтон, Округ Колумбія та місті Атланта, штат Джорджія.

Під час робочої поїздки  співробітник університету провів зустрічі з генеральним юрисконсультом адвокатури штату Джорджія, заступником окружного прокурору у м. Атланта, офіційними представниками Департаменту поліції Атланти, виконавчим директором Комітету громадського контролю над поліцією Атланти в мерії та членом Палати представників від штату Джорджія Венделом Віллардом та іншими посадовими особами.

Володимир Нестерович відвідав Центр боротьби за громадянські права та права людини Мартіна Лютера Кінга, Бюро розслідувань, Верховний Суд, будівлю Капітолію штату Джорджія тощо.