Представник університету взяв участь у роботі конференції в м. Львів

22 грудня 2017 року в м. Львів відбулась науково-практична конференція «Реформа правової освіти як інструмент зниження рівня корупції в Україні». Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка на науковому заході представив доктор юридичних наук, доцент, завідувач кафедри загальноюридичних дисциплін університету Євген Письменський.

Організаторами конференції виступили Координатор проектів ОБСЄ в Україні та Львівський форум кримінальної юстиції. Учасники заходу обговорили поточний стан реформування правової освіти України, зосередили увагу на надбаннях існуючої системи юридичної освіти та намагались визначати оптимальну модель юридичної освіти з урахуванням наявних в Україні потреб та можливостей. Зокрема, член Вищої ради правосуддя, співавтор законопроекту про юридичну (правничу) освіту і загальний доступ до правничої професії Андрій Бойко, висвітлив основні положення пропонованого проекту Закону України та відповів на численні запитання присутніх.

Фото: ЛФКЮ