Представник університету взяв участь у навчальному заході в м. Краматорськ

28 лютого завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Євген Письменський взяв участь у роботі навчального семінару, організованого та проведеного для співробітників і партнерів установи «Донецька агенція регіонального розвитку». Тематика заходу – «Побудова ефективної системи запобігання та протидії корупції».

У своєму виступі співробітник Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка, серед іншого, зосередив увагу на питаннях поняття і ознак корупції, системи антикорупційного законодавства України та передбачених нею запобіжних заходах, юридичної відповідальності, установленої за вчинення корупційних правопорушень і правопорушень, пов’язаних з корупцією. Після цього Євген Письменський відповів на питання присутніх та приєднався до дискусії із зазначених проблем.