Представник університету взяв участь в програмі професійної підготовки НАТО

18-19 липня 2017 року на базі Дипломатичної академії при МЗС України пройшла спільна українсько-грузинська конференція Програми професійної підготовки НАТО, де розглядалися шляхи реформування державно-правової системи України, її адаптації до євроатлантичних стандартів, забезпечення кібербезпеки, протидії гібридній агресії РФ щодо України.

У міжнародному форумі взяли участь більше 200 учасників, зокрема, керівник програми PDP (Professional Development Programme) Україна-НАТО Ове Уруп-Медсен, посол Великої Британії в Україні Джудит Гоф, керівник програми PDP Грузія-НАТО Мері Габашвілі, заступник міністра інформаційної політики України Дмитро Золотухін, представники іноземних і національних урядових органів, ВНЗ та науково-дослідних установ.

Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка у заході взяв участь завідувач кафедри професійних та спеціальних дисциплін Сергій Іваницький.

Під час заходу напрацьовано конкретний план дій щодо модернізації сектору безпеки та оборони України, встановлено робочі контакти із грузинськими колегами, поглиблено зв’язки із представниками відомчих ВНЗ системи МВС України.