Представник університету на круглому столі долучився до обговорення питань правового захисту в діяльності поліції

19-20 вересня в м. Сєвєродонецьк відбувся семінар «Право на захист: проблеми та шляхи реалізації у діяльності поліції» для представників силових структур та громадськості. Захід зорганізований за ініціативою очільника поліції Луганщини Сергія Колесника та представника Управління забезпечення прав людини в Луганській області Ірини Ломкової, а також за підтримки Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Доцент кафедри організації правоохоронних та судових органів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка Валентина Беднарська взяла участь в розробці методичних рекомендацій щодо забезпечення безоплатної правової допомоги.

Учасники заходу обговорили норми законодавчих документів, якими регламентується забезпечення прав людини на захист. Подискутували щодо існуючої практики забезпечення права на захист в діяльності поліції та щодо проблем, які виникають під час реалізації прав на захист.