Правильний вибір професії – основна складова успішного майбутнього

26 січня кандидат юридичних наук, провідний фахівець науково-дослідної лабораторії з правових та організаційно-тактичних проблем  оперативно-розшукової діяльності Олексій Бочковий і  кандидат юридичних наук, заступник начальника відділу організації наукової роботи Антон Кудінов провели профорієнтаційну роботу  серед випускників загальноосвітніх шкіл м. Сєвєродонецьк та м. Новопсков.

Співробітники університету ознайомили молодь з  умовами вступу, розповіли про  спеціальності і напрямки підготовки та  переваги здобуття вищої юридичної освіти в ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка.

Школярі отримали інформаційні буклети та докладні відповіли на всі запитання, які стосувались вступу до вишу, перспектив навчання та житлових і побутових умов для курсантів.

До проведення  профорієнтаційної роботи долучилися і співробітники секторів кадрового забезпечення міських відділів поліції, які, в свою чергу, розповіли  про  вимоги до оформлення особових справ та перспективи  подальшого працевлаштування у лавах Національної поліції.

Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка чекає на всіх бажаючих  здобути  вищу юридичну освіту і отримати конкурентоспроможній диплом.