Нові надходження до бібліотеки ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка

Благодійний фонд “Бібліотечна країна” в рамках акції “Подаруй книги рідній бібліотеці” передав університету низку книжок сучасних українських видавництв.

Луганська обласна універсальна наукова бібліотека імені О.М. Горького поповнила бібліотечний фонд університету новою художньою, суспільно-політичною літературою.

Центр політико-правових реформ передав до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка близько 100 екземплярів різноманітних правових, юридичних та інших видань. Серед яких збірник «Відшкодування потерпілим від насильницьких злочинів: європейські стандарти і зарубіжне законодавство», науково-практичний коментар до закону України «Про державну службу»,  «Наука адміністрації й адміністративного права», «Виконавча влада (теоретичний і конституційний аспекти)» тощо.