Науковці вишу нагороджені дипломом за краще правниче видання

У Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ підведені офіційні підсумки Всеукраїнського конкурсу на краще правниче видання. На участь у конкурсі було представлено понад 90 видань із різних закладів вищої освіти України, наукових установ та громадських організацій.

Практичний посібник «Кримінально-правова кваліфікація незаконної порубки лісу» провідного наукового співробітника НДЛ з проблем попередження, припинення та розслідування злочинів територіальними органами Національної поліції України, д.ю.н., професора Олександра Дудорова та завідувача кафедри кримінально-правових дисциплін, д.ю.н., професора Євгена Письменського  відзначений дипломом III ступеня в номінації науково-практичні видання.

Конкурс був спрямований на виявлення та відзначення кращих видань, які всебічно та якісно забезпечують потреби освітнього процесу в закладах вищої освіти юридичного профілю.