Мій вибір–моє майбутнє: представники ЛДУВС ім. Е.О.Дідоренка запросили випускників шкіл на навчання до університету

В Палаці культури ГУНП в Миколаївській області відбулося справжнє профорієнтаційне свято для  випускників загальноосвітніх шкіл. Представники вищих навчальних закладів  системи МВС:  Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Е.О.Дідоренка, Київської національної академії внутрішніх справ та Одеського державного університету внутрішніх справ  ознайомили учнів з  навчальним заклади та розповіли про умови вступу до вишів.

Луганський державний університет внутрішніх справ школярам презентував провідний фахівець науково-дослідної лабораторії з правових та організаційно-тактичних проблем  оперативно-розшукової діяльності, к.ю.н, старший науковий співробітник, майор поліції Олексій Бочковий. Він  продемонстрував презентаційний відеоролик університету, розповів  старшокласникам про освітні послуги, що здійснює виш у м. Сєвєродонецьк та м.Миколаїв,  напрями підготовки, умови вступу, переваги навчання в  ЛДУВС та перспективи отримання вищої юридичної освіти.

Презентації вищих юридичних навчальних закладів супроводжувались пісенними виступами поліцейського ансамблю «Південний патруль».