Майбутні поліцейські виконали роль помічників Святого Миколая.

Напередодні дня Святого Миколая слухачі курсів Луганського центру первинної професійної підготовки «Академія поліції» Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка завітали до дитячого будинку «Лисичанський центр соціально-психологічної реабілітації дітей». Майбутні поліцейські привезли з собою солодощі, фрукти, ігри та м’ячі.

Кожен такий приїзд для дітлахів – справжнє свято, прикрашене щирими дитячими посмішками. Малеча на знак подяки розповіла гостям про свої захоплення, мрії та порадувала чудовою концертною програмою.

«Ми привезли дітям хороший настрій, свою любов і подарунки. Щиро віримо, що малеча виросте, буде успішною і житиме гідно. Ми тут, бо увага – це найважливіше. Маленькі підопічні мають відчували захищеність і турботу», – зазначив  координатор патрульної поліції Олена Дмитращук.