Майбутні курсанти університету пройшли процедуру реєстрації

11 липня в Луганському державному університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відбулась реєстрація вступників на денну форму навчання за державним замовленням для здобуття ступеня вищої освіти бакалавра. Цього року майже 200 абітурієнтів виявили бажання стати курсантами університету. Поширюється й географія вступників. Сьогодні, крім Луганської, подавати свої документи приїхала молодь з Харківської, Запорізької та Кіровоградської областей.

Навчатися хлопці й дівчата будуть за спеціальностями «Право» та «Правоохоронна діяльність», а в майбутньому працювати в кримінальній поліції, органах досудового розслідування та поліції превенції.

З 12 липня вступники складатимуть вступний іспит з фізичної підготовленості, творчий конкурс й інші конкурсні процедури відповідно чинного законодавства та отримають оцінку своєї професійної підготовленості. І вже 23 липня молодь дізнається про результати конкурсного відбору.

До роботи по відбору кандидатів на навчання залучені представники ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка, територіальних управлінь Національної поліції, Департаменту внутрішньої безпеки та громадськості.