#людинаНетовар – спільна лекція представників ОБСЕ та ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка для курсантів і студентів вишу

21 березня к.ю.н., старший викладач кафедри державно-правових дисциплін університету Артем Коваленко за підтримки координатора проектів ОБСЄ в Україні Вайдотаса Верби провів для молоді відкриту лекцію на тему «Виявлення, попередження та розслідування злочинів торгівлі людьми, вчинених із застосуванням інформаційних технологій».

Лектор ознайомив присутніх з діяльністю координатора проектів ОБСЄ в питаннях запобігання торгівлі людьми, розкрив основні ознаки торгівлі людьми та розповів про сучасні інформаційні технології, які використовують злочинці на різних етапах вчинення таких злочинів. Слухачі також дізналися про діяльність слідчих підрозділів Національної поліції України з розслідування торгівлі людьми та пов’язаних з нею злочинів.

По завершенню лекції, Артем Коваленко запросив всіх бажаючих на чергове засідання наукового гуртка з криміналістики, яке, нагадаємо, відбудеться 27 березня о 14:30 в комп’ютерному класі №10.