Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка відкрив двері для майбутніх абітурієнтів

Сьогодні, 14 березня, до університету завітали учні Сєвєродонецької середньої загальноосвітньої школи №10. Юні гості у залі Вченої ради вишу зустрілися з проректором ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Миколою Карчевським та відповідальним секретарем приймальної комісії Олексієм Бочковим. Співробітники університету розповіли школярам про професію юриста та правоохоронця, правила прийому до університету, умови вступу за державним замовленням, специфіку навчання тощо.

На заході також були присутні представники Головного територіального управління юстиції в Луганській області, які надали учням інформацію щодо ключових елементів, які забезпечують реалізацію загальнонаціонального право​просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО​!» та ознайомили молодь з фундаментальною основою всього комплексу міжнародно–правового регулювання в галузі прав і свобод людини –  Європейською Конвенцією з прав людини.

Старшокласники також  побували в навчальних аудиторіях, відвідали мультимедійний лазерний тир, спортивну залу, спальні приміщення тощо. Під час екскурсії хлопці і дівчата мали змогу поспілкуватися з курсантами та дізнатися про всі тонкощі навчання і проживання. За словами школярів, вони  були вражені прекрасними аудиторіями з новітнім обладнанням, сучасним тренажерним залом, всіма умовами для цікавого дозвілля та комфортного проживання. Юні гості були задоволені, бо сьогодні, хоч лише й на декілька годин, вони змогли поринути у справжнє, цікаве і насичене курсантське життя та відчути себе частинкою цього вишу.