Луганський державний університет внутрішніх справ ім.Е.О.Дідоренка розпочинає прийом на навчання на основі диплома “молодшого спеціаліста”будь-якої спеціальності для здобуття ступеня бакалавра

До уваги випускників і студентів технікумів, коледжів, училищ та інших навчальних закладів, які здобули або здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст»!

З 2017 року Луганський державний університет внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка розпочинає прийом на навчання осіб, які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста за будь-якою спеціальністю!

Якщо Ви маєте диплом молодшого спеціаліста з технічної, природничої, сільськогосподарської, медичної, гуманітарної чи будь-якої іншої спеціальності (крім спеціальності Право»), ви можете вступити одразу на 2-й курс навчання до Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка!  Якщо ж Ви маєте диплом молодшого спеціаліста зі спеціальності «Право» ( «Правознавство»), то ви можете вступити на 1-й курс навчання за скороченим терміном (3 роки) навчання!

Телефон приймальної комісії університету: 0983260826, 0505000936