Курсанти університету посіли призові місця на мовно-літературному конкурсі

03 лютого відбулося нагородження переможців обласного етапу VІІI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Переможцями від ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка стали Яна Лусік – третє місце, Данило Стебницький – друге місце та Дмитро Попов – перше місце.

Цього ж дня молоді поліцейські взяли участь у фінальному етапі, який розпочався о 10 годині з виконання конкурсних робіт за єдиними завданнями Інституту модернізації змісту освіти (м. Київ). «Іноземну мову можна вивчити за три, п’ять років, а свою, українську – потрібно вивчати ціле життя. Ми переконані, що ваш творчий потенціал, інтелектуальні здібності допоможуть досягти найвищих результатів на державному рівні», – підтримали молодь викладачі кафедри соціально-гуманітарних дисциплін вишу.