Курсанти університету долучилися до Флешмобу #мійпрапормоягордість

Сьогодні, 23 серпня,  в країні відзначають День Державного Прапора України. День одного з головних символів нашої держави було встановлено “на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України” згідно з Указом другого президента України Леоніда Кучми “Про День Державного Прапора України” від 23 серпня 2004 року №987/2004.

Курсанти-першокурсники, перебуваючи на табірних зборах, взяли участь у Всеукраїнському Флешмобі. Акція була започаткована в Маріуполі. Усі бажаючі мали можливість опублікувати фото з Українським прапором у соціальних мережах, виявивши таким чином любов і повагу до Батьківщини та почуття національного єднання народжене в наших серцях.

«Як символ країни Державний прапор є втіленням національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення, історії та сьогодення. Не можна не згадати, що в 2014  році в Луганську, під час сумних та складних часів, саме над Луганським державним університетом внутрішніх справ імені Е.О. Дідоренка майорів до останнього державний прапор України. Це не просто минуле чи майбутнє, це віра у нашу державу, в її незалежність та суверенність»,– підкреслив ректор ЛДУВС імені Е.О. Дідоренка Віталій Комарницький.